Jak wybrać ploter i serwis ploterów HP

Czy serwis ploterów ma wpływ na nasz wybór ?

Plotery mają kilka elementów, którym należy się bliżej przyjrzeć przed kupnem. Ważna jest ilość liczby tuszy. Ten czynnik bardzo mocno wpływa na jakość wydruku, jeśli zależy Ci na ładnych i kolorowych plakatach czy bilbordach, warto kupić sprzęt o jak największej liczbie tuszy. Firma HP oferuje kilka takich modeli, nie należą one do najtańszych, jednak za jakość trzeba płacić. Naprawa ploterów HP powinna odbywać się w wyspecjalizowanym serwisie który posiada doświadczenie i zaplecze techniczne. Właśnie dlatego wybór serwisu ploterów HP jest tak istotny.

Cena zakupu czy koszty serwisu ploterów po gwarancji ?

Podstawowym błędem, który możemy zrobić przy zakupie nowego plotera jest skupianie się tylko i wyłącznie na jego cechach i cenie nowego sprzętu.

Jednakże pamiętajmy o podstawowej zasadzie, jaka jest koszt eksploatacji i obsługi urządzenia.  Gwarancja, nawet przedłużona, kiedyś się kończy i właśnie wówczas urządzenia są najbardziej podatne na uszkodzenia. Maja już wyplotowane kilka tysięcy metrów, a nierzadko więcej  zadrukowanych projektów, przykładamy mniejszą uwagę do stosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych jak tusze i tonery, co powoduje, że newralgiczne elementy plotera takie jak: głowice, stacja serwisowa, paski i toy przesuwu. zaczynają psuć się częściej. Wówczas prawda o naszej decyzji wychodzi na jaw. Dopiero wtedy dowiadujemy się czy nasza decyzja byłą słuszna, gdy zaczynamy wzywać serwis ploterów HP do uszkodzonego urządzenia. jeśli wybraliśmy mądrze, zwłaszcza w przypadku marki HP cena, którą pobierze od nas nawet profesjonalny serwis ploterów HP jest stosunkowo niewysoka.  Bierze się to głównie z faktu, że plotery HP są stosunkowo proste w naprawie, a dostęp do ich części zamiennych jest łatwy i dzięki temu czekamy na nie zdecydowanie krócej niż na części innych marek.

Najważniejszy jest profesjonalny serwis ploterów HP. Gdzie? W Poznaniu.

Najwięcej ploterów marki HP ma swoją siedzibę właśnie w Poznaniu. Najprawdopodobniej bierze się to stąd, ze poznaniacy są oszczędni i nie lubią wydawać na sprzęt więcej niż jest on wart. Dlatego bardzo dokładnie sprawdzają nie tylko cenę zakupu nowego urządzenia ale również koszty jego eksploatacji oraz ceny pogwarancyjnego serwisu ploterów HP.

Posted in Serwis Ploterów HP z Poznania and tagged , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.